Новини

17 вересня у м. Хустi представники Закарпатської унiверсальної товарно-сировинної бiржi були присутнi на святкуваннi Дня працiвника лiсу-2016. Органiзаторами святкового дiйства було Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з державними лісгоспами та громадською організацією «Форза».
Свято відкрила урочиста колона з працівників Закарпатського УОЛМГ і лісгоспів, а також лісової охорони та мисливців. Пiд супровід оркестру пройшла урочиста хода площею мiста до головної сцени. Потім розпочалося урочисте відкриття свята, нагородження ветеранів та лісівників, які віддано працюють задля «зелених легенів» області, чистого повітря та здоров'я краян.
Голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль та начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурга, представники обласної влади ознайомилися з цікавинками, які презентували представники лісгоспів зі всіх куточків Закарпаття.
Свято вiдбулося у насиченiй формi. Для мiстян та гостей проводилися рiзнi майстер-класи з виготовлення дерев’яних сувенiрiв, для дiтей – нетрадицiйнi заняття з метою поглиблення знань про рослини, дерева.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org