Про біржу

Windy

Напрями діяльності:

- організація торгів з продажу необробленої деревини лісових, лісодослідних та лісомисливських господарств ЗОУЛМГ;

- допомога в реалізації арештованого майна ДП Сетам (агентська угода).

Windy

БІРЖОВИЙ КОМІТЕТ

Голова Біржового комітету  – ЧИЧИРКО Микола Сергійович

Член Біржового комітету – МУНТЯНОВ Олександр Сергійович

 

АУКЦІОННИЙ КОМІТЕТ З ПРОДАЖУ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Голова аукціонного комітету: 

        ХАЛІМБЕКОВ Важид Шалабутдінович – заступник Голови правління громадської організації «Антикорупційне бюро по Закарпатській області»

 

Секретар аукціонного комітету:

        ДЗЯМКО Мар'яна Юріївна  – заступник головного бухгалтера товарної біржі «Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа»

 

Члени аукціонного комітету:

        КИЙ Василь Васильович – заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

        МУНТЯНОВ Олександр Сергійович – член Біржового комітету товарної біржі «Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа»

        ПЕТРИШИН Наталія Богданівна – директор товарної біржі «Закарпатська універсальна товарно-сировинна біржа»

Windy

Товарну біржу «Закарпатська Універсальна Товарно-Сировинна Біржа» (скорочено ЗУТСБ) було засновано в лютому 2006 року в м. Київ. Таким чином, ЗУТСБ в цьому році святкує 10-річний ювілей. За роки свого існування біржа зарекомендувала себе професійним помічником бізнесу в сфері організації та проведення будь-яких торгів та аукціонів, який неодмінно дотримується норм законодавства в своїй професійній діяльності.
Саме на 10-ту річницю з дати заснування у біржі змінилися власники. Новими власниками було прийнято рішення про переведення міста знаходження ЗУТСБ до Закарпаття, а саме до Ужгорода. У власників та керівництва ЗУТСБ є амбітні плани зайняти одну з провідних сходинок в сфері організації біржової діяльності Закарпаття, а професійні якості працівників дозволяють нам в найближчий час реалізувати їх.
ЗУТСБ є достатньо інноваційною біржою, тому найближчим часом на сайті буде реалізовано «електронні торги», що розробляються з урахуванням зручності для клієнта найкращих міжнародних примірників. Це дозволить скоротити час на укладення угод купівлі-продажу та знизити затрати на їх реєстрацію.Головна мета існування ЗУТСБ – забезпечити справжню вільну конкуренцію для формування справедливої ринкової ціни на будь-який товар. Колектив ЗУТСБ докладе всіх сил та знання для досягнення цієї мети.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org