Про біржу

Товарну біржу «Закарпатська Універсальна Товарно-Сировинна Біржа» (скорочено ЗУТСБ) було засновано в лютому 2006 року в м. Київ. Таким чином, ЗУТСБ в цьому році святкує 10-річний ювілей. За роки свого існування біржа зарекомендувала себе професійним помічником бізнесу в сфері організації та проведення будь-яких торгів та аукціонів, який неодмінно дотримується норм законодавства в своїй професійній діяльності.
Саме на 10-ту річницю з дати заснування у біржі змінилися власники. Новими власниками було прийнято рішення про переведення міста знаходження ЗУТСБ до Закарпаття, а саме до Ужгорода. У власників та керівництва ЗУТСБ є амбітні плани зайняти одну з провідних сходинок в сфері організації біржової діяльності Закарпаття, а професійні якості працівників дозволяють нам в найближчий час реалізувати їх.
ЗУТСБ є достатньо інноваційною біржою, тому найближчим часом на сайті буде реалізовано «електронні торги», що розробляються з урахуванням зручності для клієнта найкращих міжнародних примірників. Це дозволить скоротити час на укладення угод купівлі-продажу та знизити затрати на їх реєстрацію.Головна мета існування ЗУТСБ – забезпечити справжню вільну конкуренцію для формування справедливої ринкової ціни на будь-який товар. Колектив ЗУТСБ докладе всіх сил та знання для досягнення цієї мети.

Шаблон сайта скачали с JooMix.org