Про біржу

Товарну біржу «Закарпатська Універсальна Товарно-Сировинна Біржа» (скорочено ЗУТСБ) було засновано в лютому 2006 року. За роки свого існування біржа зарекомендувала себе професійним помічником бізнесу в сфері організації та проведення будь-яких торгів та аукціонів, яка неодмінно дотримується норм законодавства в своїй професійній діяльності. 
Вже понад 4 роки біржа займається організацією ринку необробленої деревини в Закарпатській області. За цей час  біржою сплачено до місцевих бюджетів  податків та зборів на суму понад  2,0  млн. грн. Також необхідно зазначити, що біржа неодноразово надавала  благодійну допомогу на підтримку громади Закарпаття.
ЗУТСБ є дійсним членом Громадської Спілки «Всеукраїнська Асоціація Товарних Бірж».
ЗУТСБ є достатньо інноваційною біржою, тому без труднощів було реалізовано «електронні торги», що розроблені  з урахуванням зручності для клієнта найкращих міжнародних примірників. Головна мета існування ЗУТСБ – забезпечити справжню вільну конкуренцію для формування справедливої ринкової ціни на будь-який товар. Колектив ЗУТСБ докладає всіх сил та знання для досягнення цієї мети.

 

Шаблон сайта скачали с JooMix.org